Тумба під умивальник Botticelli Treviso T-80
Фото 11 |
Botticelli Treviso T-80 80 см100 см |
|
Висувні ящики оснащені прихованими напрямними з металевими боковинами компанії Hettich (Німеччина), що забезпечує плавне і м'яке закриття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Botticelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Botticelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Botticelli Treviso T-80
Усі ціни 6 →Тумба підвісна BOTTICELLI Treviso T-80 бiла/патина золото з умивальником S | 27 665 грн. |
Тумба підвісна BOTTICELLI Treviso T-80 чорна / патина срібло з умивальнико | 28 788 грн. |
Тумба з умивальником Botticelli TREVISO T-80 Чорний | 32 724 грн. |
Тумба з умивальником Botticelli TREVISO T-80 Білий | 31 380 грн. |
Тумба Botticelli Treviso T-80 із умивальником Stella-80 чорна (91840) | 28 788 грн. |
Тумба Botticelli Treviso T-80 з умивальником Stella-80 біла (91839) | 27 665 грн. |
Модификації Botticelli Treviso T-80
Ціни на Botticelli Treviso T-80 |
---|---|---|---|---|
Botticelli Treviso T-80 | від 27 665 грн. | 6 пропозицій | ||
Botticelli Treviso T-100 | від 31 399 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →