Спалювач жиру BPI CLA plus Carnitine 350 g 300 г
BPI CLA plus Carnitine 350 g |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BPI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BPI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BPI CLA plus Carnitine 350 g 300 г
Жиросжигатель Bpi Sports Cla Plus Carnitine 300 g /50 servings/ Fruit Punc | 940 грн. |
Жироспалювач Bpi Sports Cla Plus Carnitine 300 g / 50 servings / Fruit Pun | 912 грн. |
BPI Sports CLA PLUS CARNITINE 300g - фруктовий пунш | 995 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →