Сушарка для білизни Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre
Відео 3Фото 22 |
Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre
Усі ціни 17 →Сушилка для білизни Brabantia напольна, 20 м, сірий (403422) | 3 590 грн. |
Сушарка Сушарка для білизни Brabantia HangOn 20 м (403422) | 3 790 грн. |
Сушилка Сушилка для белья Brabantia HangOn 20 м (403422) | 3 790 грн. |
Підлогова сушилка для білизни Brabantia Hangon 20M White (403385) | 3 586 грн. |
Сушарка для білизни Brabantia 403422 | 3 989 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre
Ціни на Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre |
---|---|---|---|---|
Brabantia HangOn Drying Rack 25 Metre | від 4 085 грн. | 14 пропозицій | ||
Brabantia HangOn Drying Rack 15 Metre | від 3 265 грн. | 12 пропозицій | ||
Brabantia HangOn Drying Rack 20 Metre | від 3 586 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →