Прасувальна дошка Brabantia Morning Breeze 117923
Фото 6 |
Brabantia Morning Breeze 117923 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brabantia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brabantia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brabantia Morning Breeze 117923
Усі ціни 10 →Прасувальна дошка Brabantia Ironing Tables, 110х30 см, чорний (117923) | 4 674 грн. |
Brabantia 110х30 см 117923 110х30см117923 | 4 675 грн. |
Гладильная доска Brabantia Ironing Tables A 110x30 см (117923) | 4 677 грн. |
Дошка прасувальна Brabantia 117923 110х30 см | 5 499 грн. |
Прасувальна дошка Brabantia Ironing Tables A 110x30 см (117923) | 4 674 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →