Ручний розпилювач Bradas ECO-2109
Bradas ECO-2109 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-2109
Пістолет зрошувальний Bradas пластиковий 6 функцій (ECO-2109) | 128 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий 7 режимів, BLACK LINE, ECO-2109 | 195 грн. |
Пістолет зрошувальний пластиковий 6 функцій (ручка пластикова) ECO-2109 (0 | 126 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →