Ручний розпилювач Bradas ECO-4440
Bradas ECO-4440 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-4440
Усі ціни 6 →Пістолет Bradas для поливу 7 режимів BLACK LINE ECO-4440 | 195 грн. |
Пістолет зрошувальний Bradas 7 функцій (ECO-4440) | 207 грн. |
Пістолет для поливу 7 режимів, BLACK LINE Bradas | 187 грн. |
Пістолет для поливу 7 режимів, BLACK LINE, ECO-4440 | 297 грн. |
Пістолет для поливу Bradas 7 режимів (ECO-4440) | 177 грн. |
Пістолет Bradas для поливу 7 режимів BLACK LINE ECO-4440 | 195 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →