Ручний розпилювач Bradas ECO-7205
Bradas ECO-7205 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bradas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bradas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bradas ECO-7205
Усі ціни 10 →Пістолет Bradas для поливу пластиковий ZEBRA TWIN регульований BLACK LINE | 146 грн. |
Пістолет зрошувальний Bradas регульований ZEBRA латунь-цинк (ECO-7205) | 698 грн. |
Пістолет Bradas для поливу латунь-цинк ZEBRA регульований BLACK LINE ECO-7 | 687 грн. |
Пістолет Bradas регульований прямий ZEBRA TWIN (ECO-7205T) | 146 грн. |
Пістолет для поливу пластиковий ZEBRA TWIN регульований, BLACK LINE, ECO-7 | 246 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →