Котушка Brain Apex 20 4000 (18584252)
Brain Apex 20 4000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex 20 4000
Усі ціни 18 →Катушка рыболовная Brain Apex 20 4000 5+1BB 5.0:1 (1858.42.52) | 985 грн. |
Катушка Brain Apex 20’ 4000 5+1BB (1858.42.52) | 984 грн. |
Котушка Brain fishing Apex 20 4000 5+1BB 5.0:1 (1858.42.52) | 1 048 грн. |
Котушка Brain fishing Apex 20 4000 5+1BB 5.0:1 (1858.42.52) 1858.42.52 | 984 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Apex 20 4000 5+1BB 5.0:1 (1858.42.52) | 984 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →