Вудилище Brain Apex Double 360-180 (1858.41.76)
Brain Apex Double 360-180 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Double 360-180
Усі ціни 22 →Фидерное удилище Удилище фидерное Brain Apex Double 3.6m 4.0lbs/max 180g | 2 400 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 3.60m 4.0lbs/max 180g (1858.41.76) | 2 400 грн. |
Вудилище Brain fishing фидерное Apex Double 3.60m 4.0lbs/max 180g (1858.41 | 2 400 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex Double 3.6m 4.0lbs/max 180g 18584176 | 2 400 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →