Вудилище Brain Apex New 360-60
Відео 1Фото 4 |
Brain Apex New 360-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex New 360-60
Усі ціни 23 →Фидерное удилище Brain Apex New 3.60m max 60g | 1 943 грн. |
Удилище фидерное Brain Apex NEW 3.60m max 60g (1858.43.57) | 1 950 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 3.60m max 60g (1858.43.57) | 1 950 грн. |
Удилище Brain fishing Apex NEW 3.60m max 60g (1858.43.57) 1858.43.57 | 1 950 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex NEW 3.60m max 60g (1858.43.57) 1858.43.57 | 1 950 грн. |
ще 18 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →