Вудилище Brain Apex Traveller Bolo 600 (1858.44.67)
Brain Apex Traveller Bolo 600 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Apex Traveller Bolo 600
Усі ціни 27 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Apex Traveller 6.00m | 1 535 грн. |
Удилище болонское Brain Apex Traveller 6.00m (1858.44.67) | 1 720 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Traveller 6.00m (1858.44.67) | 1 384 грн. |
Удилище Brain fishing Apex Traveller 6.00m (1858.44.67) 1858.44.67 | 1 159 грн. |
Вудилище Brain fishing Apex Traveller 6.00m (1858.44.67) 1858.44.67 | 1 169 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →