Котушка Brain Battle 6000 (18584062)
Фото 4 |
Brain Battle 6000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Battle 6000
Усі ціни 15 →Катушка Brain Battle 6000 6+1BB Screw Handle (1858.45.80) | 1 480 грн. |
Котушка Brain fishing Battle 6000 6+1BB Screw Handle (1858.45.80) | 1 480 грн. |
Катушка Brain fishing Battle 6000 6+1BB Screw Handle (1858.45.80) 1858.45. | 1 480 грн. |
Котушка Brain fishing Battle 6000 6+1BB Screw Handle (1858.45.80) 1858.45. | 1 480 грн. |
Катушка Brain Battle 6000 5.1:1 6+1BB Screw Handle 1858.45.80 | 1 440 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →