Вудилище Brain Blast Bolo 600 (1858.40.06)
Brain Blast Bolo 600 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Blast Bolo 600
Усі ціни 22 →Поплавочное удилище (с кольцами) Brain Blast Bolo 6m, факт. длина - 5,6 m, | 2 292 грн. |
Удилище болонское Brain Blast Bolo 6.00m (1858.40.06) | 2 300 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Bolo 6m (1858.40.06) | 2 300 грн. |
Удилище Brain fishing Blast Bolo 6m (1858.40.06) 1858.40.06 | 2 300 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Bolo 6m (1858.40.06) 1858.40.06 | 2 300 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →