Вудилище Brain Blast Pole 500
Brain Blast Pole 500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Blast Pole 500
Усі ціни 18 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Blast Pole 5m | 1 530 грн. |
Удилище маховое Brain Blast Pole 5.0m (1858.40.01) | 1 530 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Pole 5m (1858.40.01) | 1 530 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Pole 5m (1858.40.01) 1858.40.01 | 1 530 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Blast Pole 5m (1858.40.01) 1858.40.01 | 1 530 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →