Вудилище Brain Blast Pole 600 (1858.40.02)
Brain Blast Pole 600 довгі |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Blast Pole 600
Усі ціни 26 →Поплавочное удилище (без колец) Brain Blast Pole 6m | 1 970 грн. |
Удилище маховое Brain Blast Pole 6.0m (1858.40.02) | 1 970 грн. |
Вудилище Brain fishing Blast Pole 6m, факт. длина - 5,6 m, 288 g (1858.40. | 1 970 грн. |
Brain fishing Вудилище Brain fishing Blast Pole 6m, факт. длина - 5,6 m, 2 | 1 970 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →