Котушка Brain Distanza 7000S
Фото 3 |
Brain Distanza 7000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Distanza 7000S
Усі ціни 16 →Катушка Brain Distanza 7000S 9+1BB (1858.46.61) | 2 980 грн. |
Котушка Brain fishing Distanza 7000S 9+1BB 4.71 (1858.46.61) | 2 980 грн. |
Котушка Brain fishing Distanza 7000S 9+1BB 4.71 (1858.46.61) 1858.46.61 | 2 980 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Distanza 7000S 9+1BB 4.71 (1858.46.61) | 2 980 грн. |
Катушка Brain Distanza 7000S 9+1BB 4.7:1 1858.46.61 | 2 980 грн. |
ще 11 пропозицій
Вес, швидкий фрикціон. Придатність до ремонту та надійність Владислав Замашка: користуюся Brain Distanza 7000S кілька місяців |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
У таку ціну краще купити щось, що можна ремонтувати у разі виходу з ладу.