Крісло Brain Recliner High Back (HYC002AL-HB)
Фото 4 |
Brain Recliner High Back |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Recliner High Back
Розкладне крісло Brain Recliner High Back | 4 399 грн. |
Крісло Brain Recliner High Back HYC002AL-HB (1858.41.55) | 4 680 грн. |
Крісло Brain Recliner High Back HYC002AL-HB (1858-41-55) | 4 680 грн. |
Крісло Brain Reclіner High Back HYC002AL-HB (18584155) | 4 700 грн. |
Крісло Brain Recliner High Back (1858-41-55) | 4 680 грн. |
Додаткові функції і можливості туристичних меблів Brain Recliner High Back:
- Висота спинки: 75 см.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →