Котушка Brain Scout SE-B 4000S
Фото 5 |
Brain Scout SE-B 4000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout SE-B 4000S
Усі ціни 17 →Катушка Brain Scout SE-B 4000S 8+1BB Black (1858.46.40) | 1 900 грн. |
Котушка Brain fishing Scout SE-B 4000S 8+1BB 4.91 Black (1858.46.40) | 1 900 грн. |
Котушка Brain fishing Scout SE-B 4000S 8+1BB 4.91 Black (1858.46.40) 1858. | 1 900 грн. |
Brain fishing Котушка Brain fishing Scout SE-B 4000S 8+1BB 4.91 Black (185 | 1 900 грн. |
Катушка Brain Scout SE-B 4000S 8+1BB 4.9:1 Black 1858.46.40 | 1 900 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →