Котушка Brain Scout SE-S 6000S
Фото 5 |
Brain Scout SE-S 6000S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Scout SE-S 6000S
Усі ціни 20 →Катушка Brain Scout SE-S 6000S 8+1BB Silver (1858.46.45) | 2 020 грн. |
Котушка Brain fishing Scout SE-S 6000S 8+1BB 4.91 Silver (1858.46.45) | 2 020 грн. |
Котушка Brain fishing Scout SE-S 6000S 8+1BB 4.91 Silver (1858.46.45) 1858 | 2 020 грн. |
Катушка Brain Scout SE-S 6000S 8+1BB 4.9:1 Silver 1858.46.45 | 2 020 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →