Вудилище Brain Storm 360-70 (1858.42.26)
Brain Storm 360-70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brain 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brain.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brain Storm 360-70
Усі ціни 20 →Фидерное удилище Brain Storm New BSM360ML 3.60m max 70g | 5 290 грн. |
Удилище фидерное Brain Storm NEW BSM360ML 3.60m max 70g (1858.42.26) | 5 290 грн. |
Вудилище Brain fishing Storm NEW BSM360ML 3.60m max 70g (1858.42.26) | 5 290 грн. |
Вудилище Brain fishing Storm NEW BSM360ML 3.60m max 70g (1858.42.26) 1858. | 5 290 грн. |
Фидерное удилище Brain Storm NEW BSM360ML 3.60m max 70g 1858.42.26 | 5 160 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →