Настінне кріплення Brateck KL21G-46T
Brateck KL21G-46T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brateck 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brateck.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brateck KL21G-46T
Усі ціни 10 →Кронштейн для ТВ Brateck KL21G-46T | 642 грн. |
Кронштейн для ТБ Brateck KL21G-46T | 679 грн. |
Brateck KL21G-46T | 679 грн. |
Кріплення для ТВ Brateck KL21G-46T | 679 грн. |
Кронштейн Brateck KL21G-46T | 679 грн. |
ще 5 пропозицій
Додаткові функції і можливості підставок і кріплень Brateck KL21G-46T:
- Водяний рівень
РекомендуємоПорівняти в таблиці →