Праска з парогенератором Braun CareStyle 7 Pro IS 7155
Відео 1Фото 2 |
Braun CareStyle 7 Pro IS 7155 |
|
Потужна і дуже продуктивна прасувальна система з парогенератором від відомого бренду побутової техніки — німецької компанії Braun. Braun CareStyle 7 Pro IS 7155 працює на потужності 2400 Вт і забезпечує безперервну подачу пари з інтенсивністю до 125 г/хв — потужна струмінь пари ефективно розгладжує складки на одязі практично з будь-якої, навіть самої грубої тканини. А щоб впоратися зі складеними в кілька разів тканинами передбачена функція парового удару потужністю 500 г/хв., Система швидкого видалення накипу Ultimate FastClean збільшує термін служби пристрою: частинки накипу і бруд потрапляють в спеціальний колектор та не затримуються у воді або на внутрішніх стінках техніки.
Прилад оснащений системою автоматичного відключення, яка самостійно припиняє роботу техніки при просте — тобто, якщо користувач просто забуває її вимкнути. Порівняно невелика вага самого праски і ергономічний дизайн роблять пристрій простим у роботі, прогумована ручка не ковзає в долоні і спрощує сам процес прасування і відпарювання. Величезний 2-л знімний резервуар для води забезпечує безперебійну роботу протягом кількох годин.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun CareStyle 7 Pro IS 7155
Усі ціни 7 →Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro IS 7155 WH | 11 569 грн. |
BRAUN CareStyle 7 IS 7155WH | 13 120 грн. |
Праска з парогенератором BRAUN IS 7155 WH | 11 999 грн. |
BRAUN CareStyle 7 IS 7155WH | 12 800 грн. |
BRAUN CareStyle 7 IS 7155WH | 13 440 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro IS 7155 WH | 11 559 грн. |
Парогенератор Braun CareStyle 7 Pro IS 7155 WH | 11 565 грн. |
- Індикатор очищення від накипу
- Індикатор відсутності води