Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X чорний (0X22111290)
Фото 6 |
Braun MultiQuick 7 MQ 7035X білий чорний |
|
Надійний, продуктивний і порівняно тихий занурювальний блендер від іменитого німецького бренду. Належить до моделей сімейства Braun MultiQuick 7 2019-го року, продукти якого відрізняється високою потужністю і обладнані додатковою сталевий насадкою-ногою з переважною бризки геометрією обідка SplashControl та вражаюче гострими ножами оптимізованої форми з фірмовими лезами Active Blades.
Така «нога» дозволяє обробляти гарячі і киплячі продукти прямо в процесі теплової обробки (наприклад, швидко подрібнювати інгредієнти супу пюре прямо в каструлі). Занурювальний блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019-го року, призначений для побутового використання. Являє собою компактний прилад, який дозволяє легко і швидко подрібнювати, збивати і змішувати різні продукти.
Комплектується середньою чашею для подрібнення (500 мл), мірним стаканом (600 мл), віночком для збивання і гострим ножем-подрібнювачем, виготовленим з високолегованої й інертного стосовно харчових продуктів нержавіючої сталі. Потужний крутний момент для роботи пристрою створює порівняно тихий моторний блок з системою EasyClick Plus (1000 Вт) і технологією плавного регулювання швидкості SmartSpeed. Ергономіка блендера оптимізована для ефективного використання однією рукою, а його насадки можна мити в посудомийній машині.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun MultiQuick 7 MQ 7035X чорний
Усі ціни 82 →Braun Braun MQ 7035 BI | 3 299 грн. |
Блендер Braun MQ 7035 BI | 3 399 грн. |
Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X | 2 739 грн. |
Блендер Braun MQ 7035 X | 2 649 грн. |
Блендер Braun MultiQuick 7 MQ 7035X | 2 749 грн. |
Модификації Braun MultiQuick 7 MQ 7035X
Ціни на Braun MultiQuick 7 MQ 7035X |
---|---|---|---|---|
Braun MultiQuick 7 MQ 7035 WH білий | від 2 275 грн. | 36 пропозицій | ||
Braun MultiQuick 7 MQ 7035X чорний | від 2 545 грн. | 84 пропозиції |