Електробритва Braun Series 3 Shave & Style 3000BT
Фото 5 |
Braun Series 3 Shave & Style 3000BT |
|
В комплекті 5 насадок для стайлінгу, знімний тример, чохол, захисний ковпачок.
Електробритва Braun Series 3 3000BT створена на основі сіткового технології, завдяки чому відрізняється мінімальним подразненням шкіри користувача. Для догляду за лінією бороди і вусів вбудованого тримера немає – є особлива знімна насадка з набором гребенів, що дозволяє підрівнювати волосся на довжину від 1 до 7 мм. Сітка з трьома секторами, у ножа 2 бреющих елементів. Робоча голівка виконана плаваючою, що дозволяє розташовувати робочий елемент під оптимальним кутом, що забезпечує найкращу якість роботи. Бритва розрахована на сухе гоління, але вологозахищений корпус допускає її застосування навіть під душем. Акумулятор забезпечує роботу протягом 50 хвилин. Повний цикл заряду триває годину. Є швидкий 5-ти хвилинний режим зарядки.
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу
Електробритви Braun: особливості серій та розшифрування маркуванняЯк розібратися в складній ієрархії позначень різних серій електробритв Braun
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Series 3 Shave & Style 3000BT
Усі ціни 76 →Электробритва Braun Series 3 300BT Black | 2 099 грн. |
Електробритва Braun Series 3 300BT black | 2 199 грн. |
Електробритва BRAUN 300BT Series 3 типу 5408 black/black | 2 399 грн. |
Електробритва BRAUN 300BT Series 3 типу 5408 black/black | 2 202 грн. |
Електрична бритва Braun Series 3 300BT | 2 609 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →