Електробритва Braun Series 5 51-W1500s
Фото 9 |
Braun Series 5 51-W1500s білий синій |
|
Зручна акумуляторна електробритва з удосконаленою системою гоління, що складається з двох рухомих ріжучих сіткових елементів і тримера. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, є однією з найбільш збалансованих моделей сімейства Braun Series 5. Завдяки вологонепроникному корпусу та використанню високолегованих корозійностійких сталей, бритва Braun Series 5 1500s може використовуватись для сухого та вологого гоління.
Залежно від ступеня жорсткості щетини автоматика самостійно підвищує/знижує потужність, заощаджуючи час користувача та зберігаючи заряд інтегрованого акумулятора. Також варто відзначити оригінальну конструкцію з незалежним підвішуванням двох сіток, що голять, SensoFoil і розташованим між ними тримером MiddleTrimmer. Це компонування забезпечує оптимальний рівень притиску та надійний контакт зі шкірою, в т.ч.
на ділянках складного рельєфу. Гоління, що голить, монтується на корпусі за допомогою фірмової системи кріплень Easy Click. Вона надійно фіксується під час гоління, але з легкістю знімається після закінчення. У комплект входить знімний тример для скронь/усів/бороди, який встановлюється замість головки, та набір гребенів з висотою різання 1/2/3/5/7 мм. Очищення можна виконувати комплектною щіточкою або промивати голівку струменем води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 51-W1500s
Усі ціни 40 →Електробритва Braun Series 5 51-W1500s | 4 199 грн. |
Бритва Braun Series 5 51-W1500s Flex Wet&Dry | 4 239 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1500s | 3 849 грн. |
Електробритва Braun Series 5 51-W1500s black/white | 4 499 грн. |
Електрична бритва Braun Series 5 51-W1500s | 4 697 грн. |
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління
Модификації Braun Series 5 51-W1500s
Ціни на Braun Series 5 51-W1500s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 51-W1500s | від 3 849 грн. | 40 пропозицій | ||
Braun Series 5 51-B1500s | від 3 849 грн. | 2 пропозиції |