Електробритва Braun Series 5 50-W1200s
Відео 2Фото 9 | 3 599 грн. Купити! Электробритва Braun Series 5 50-W1200sЗубные-щетки.укрЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись |
Braun Series 5 50-W1200s |
|
Ефективна і зручна у використанні сіткова бритва середнього цінового діапазону, яка може послужити відмінним рішенням як для періодичного, так і регулярного використання. Пристрій відрізняється акумуляторним живленням, зручним ергономічним корпусом зі 100% захистом від вологи, а також досить просунутою системою гоління. Так, електробритва Braun Series 5 50-W1200s має парою сіточок Senso Foil з отворами особливої форми, які з легкістю справляється навіть з густою і нерівномірного щетиною, а встановлений між ними тример попередньо зрізає довгі волоски.
Плаваюча система дозволяє робочій голівці повторювати контури обличчя користувача, забезпечуючи таким чином максимальну ефективність роботи. Комплектна насадка Precision Trimmer дозволяє надати форму зачісці, вирівняти лінію біля скронь або поправити форму бороди. Завдяки повній вологозахисту корпусу пристрій можна як просто промивати під струменем проточної води, так і використовувати для повноцінного вологого гоління з піною/гелем. Повного заряду Li-Ion акумулятора достатньо для 50 хв безперервної роботи пристрою, але при цьому швидка 5-хв зарядка забезпечує достатній заряд для одного повноцінного гоління.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
- Швидка зарядка за 5 хвилин для 1 сеанс гоління
Модификації Braun Series 5 50-W1200s
Ціни на Braun Series 5 50-W1200s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 50-W1200s | від 3 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 5 50-B1200s | від 3 599 грн. | 2 пропозиції | ||
Braun Series 5 50-R1200s | від 3 599 грн. | 1 пропозиція |