Електробритва Braun Series 5 51-W1200s
Фото 7 |
Braun Series 5 51-W1200s |
|
Надійна брендова акумуляторна сіткова електробритва у водонепроникному корпусі з трьома незалежно підвішеними ріжучими елементами і знімною насадкою-тримером Precision Trimmer. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2023, є однією з збалансованих моделей сімейства Braun Series 5. Може застосовуватися для швидкого сухого і комфортного вологого гоління. Фірмова технологія AutoSense, залежно від щільності щетини, автоматично підвищує або знижує потужність, заощаджуючи час користувача та зберігаючи заряд інтегрованого Li-Ion акумулятора.
Електрична бритва Braun Series 5 51-W1200s обладнана нерухомою голівкою для гоління, яка оснащена трьома активними елементами. Система MicroComb, що передбачає незалежне підвішування двох сіток, що голять, SensoFoil і розташованого між ними тримера MiddleTrimmer, забезпечує постійний контакт зі шкірою, у тому числі на ділянках складного рельєфу. Головка з сітками та тримером швидко кріпиться на бритві за допомогою запатентованої системи EasyClick.
Вона надійно фіксується під час гоління і з легкістю знімається після закінчення. Очищення гоління гоління можна виконувати насухо або промивати її проточною водою. Акумулятор від комплектного ЗУ заряджається за 1 годину та забезпечує до 50 хв активної роботи. Комплектується швидкознімною насадкою Precision Trimmer, яка підходить для вирівнювання скронь, моделювання вусів та видалення волосся з тіла.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 51-W1200s
Усі ціни 40 →Електробритва Braun Series 5 51-W1200s | 3 759 грн. |
Електробритва Braun Series 5 51-W1200s | 3 599 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1200s | 3 599 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1200s BLACK/WHITE | 3 799 грн. |
Электробритва Braun Series 5 51-W1200s BLACK / WHITE Wet&Dry 81770270 | 3 799 грн. |
Модификації Braun Series 5 51-W1200s
Ціни на Braun Series 5 51-W1200s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 51-W1200s | від 3 439 грн. | 40 пропозицій | ||
Braun Series 5 51-B1200s | від 3 599 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 5 51-R1200s | від 3 439 грн. | 39 пропозицій |