Машинка для стрижки Braun Series 5 HC5030 (81376012)
Відео 6Фото 4 |
Braun Series 5 HC5030 синій чорний |
|
Ця машинка призначена для легкої і зручної стрижки. Пристрій є автономним, вбудований акумуляторний блок забезпечує приладу до 50 хвилин стрижки без струмоведучого шнура. При цьому пристрій одягнений в захищений від вологи корпус, завдяки чому їм можна сміливо обробляти навіть мокре волосся, а ножовий блок швидко і зручно чиститься під струменем проточної води. Машинка для стрижки Braun Series 5 HC 5030 використовує ножі з надійної і довговічної нержавіючої сталі.
При цьому користувачеві не доведеться час від часу заточувати леза, оскільки гострі кромки ріжучої головки заточуються під час роботи самостійно, одна об одну. Модель оснащена фірмовою системою фіксації висоти підстрижки SafetyLock. Дана опція дозволяє закріпити положення Гребінки, щоб випадково не збити настройку насадки. Машинка поставляється в комплекті з двома насадками, які дозволяють регулювати висоту Гребінки в межах від 3 до 24 і від 14 до 35 мм.пристрій має приємний на дотик прогумований корпус. Вага моделі складає всього 325. Це легкий, компактний і при цьому продуктивний прилад для стрижки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 HC5030
Машинка для стрижки Braun HC5030 | 1 569 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC5030 | 1 799 грн. |
Braun HC5030 | 2 499 грн. |
Машинка для стрижки BRAUN HC5030 81519167 | 2 499 грн. |
Модификації Braun Series 5 HC5030
Ціни на Braun Series 5 HC5030 |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 HC5030 | від 1 569 грн. | 4 пропозиції | ||
Braun Series 5 HC5050 | від 1 539 грн. | 5 пропозицій |