Машинка для стрижки Braun Series 5 HC5050
Відео 6Фото 5 |
Braun Series 5 HC5050 синій чорний |
|
Зручна у використанні машинка для стрижки волосся від відомої німецької торгової марки Braun. Модель поставляється разом з двома класичними насадками — для короткої і довгої стрижки. При цьому передбачена можливість регулювання висоти зрізу в межах від 3 до 24 мм і від 14 до 35 мм, а також спеціальна система запам'ятовування налаштувань SafetyLock. Зовсім без використання насадок тример стриже на рівні 1 мм.
Примітно, що машинка для стрижки волосся Braun HC-5050 дозволяє регулювати довжину навіть безпосередньо під час стрижки. Різальні леза виготовлені з міцної нержавіючої сталі. До того ж, насадки можна піддавати вологого очищення, хоча сам корпус при цьому не рекомендується мочити — для очищення всього тримера варто використовувати спеціальну щіточку, яка додається в комплекті. Модель працює від вбудованого акумулятора — час автономної роботи становить 40 хв, чого достатньо практично для будь-якої стрижки. А ось заряжатся до максимуму батарея буде вже 8 год. Тример належить до розряду універсальних: його можна використовувати і в побутових, і в професійних цілях. З додаткових можливостей варто виділити функцію перемикання напруги.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 5 HC5050
Усі ціни 6 →Машинка для стрижки Braun HC5050 | 1 549 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC 5050 | 1 599 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC5050 | 1 589 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC 5050 | 1 615 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC 5050 | 1 632 грн. |
Машинка для стрижки Braun HC 5050 | 1 599 грн. |
Модификації Braun Series 5 HC5050
Ціни на Braun Series 5 HC5050 |
---|---|---|---|---|
Braun Series 5 HC5030 | від 1 569 грн. | 4 пропозиції | ||
Braun Series 5 HC5050 | від 1 549 грн. | 6 пропозицій |