Електробритва Braun Series 7 71-N7200cc
Відео 1Фото 9 |
Braun Series 7 71-N7200cc сріблястий чорний |
|
Добротна брендова акумуляторна сіткова електробритва у вологозахищеному корпусі для щоденного швидкого сухого та комфортного вологого гоління. Додатково комплектується окремою насадкою Precision Trimmer для спеціального догляду за рослинністю на обличчі та станцією самоочищення Clean&Renew. Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії, орієнтований задоволення запитів вимогливих користувачів, зокрема.
користувачів із чутливою шкірою. Ця модель відрізняється високою автономністю та використовує передові технології гоління. Сіткова бритва Braun Series 7 71-N7200cc підтримує фірмову інтелектуальну функцію AutoSense, що автоматично регулює потужність двигуна в залежності від щільності і жорсткості щетини, що зрізається, що робить процедуру більш делікатною і економить енергію Li-Ion акумулятора.
Конструкція плаваючої голки 360 Flex забезпечить оптимальний контакт з поверхнею шкіри навіть на таких проблемних ділянках рельєфу обличчя, як шия і обличчя. Дві сітки, що плавають, і розташований між ними тример MiddleTrimmer швидко і акуратно зрізають щетину різної довжини. Також потрібно відзначити підтримку технології швидкої зарядки, яка буде особливо корисною у дорожніх умовах (для одного сеансу гоління вистачає 5 хв зарядки).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 7 71-N7200cc
Усі ціни 40 →Електробритва Braun Series 7 71-N7200cc | 9 799 грн. |
Електробритва Braun 71-N7200cc Series 7 Flex Wet&Dry | 9 529 грн. |
Электробритва Braun Series 7 71-N7200cc | 6 999 грн. |
Електробритва Braun Series 7 71-N7200cc black/black | 9 999 грн. |
Електрична бритва Braun Series 7 71-N7200cc | 10 439 грн. |
Модификації Braun Series 7 71-N7200cc
Ціни на Braun Series 7 71-N7200cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 7 71-S7200cc | від 6 289 грн. | 7 пропозицій | ||
Braun Series 7 71-N7200cc | від 6 999 грн. | 40 пропозицій |