Електробритва Braun Series 8 8417s
Відео 3Фото 8 |
Braun Series 8 8417s |
|
Високотехнологічна німецька сіточна бритва з плаваючою головкою та вбудованим акумулятором для комфортного сухого та делікатного вологого гоління. Є однією з наймолодших моделей топового сімейства Braun Series 8 зразка 2022 року. Оснащена таким же інформативним дисплеєм Pro Display і високоефективною голкою, що голить, що і старші моделі лінійки, але має помітно більш доступну вартість, яка досягається за рахунок спрощеної комплектації.
Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів із нормальною та чутливою шкірою. Фірмова конструкція рухомої 8D-головки, функція блокування положення Precision HeadLock і технологія MicroMotion (незалежне плаваюче підвішування двох сіток Opti-Foil, що голять, і тримера ActiveLift) значно спрощує обробку таких традиційно складних місць як носогубна складка, підборіддя.
Бездротова електробритва Braun Series 8 8417s може працювати в п'яти різних режимах, що відрізняються інтенсивністю та ступенем впливу на шкіру (від дбайливого Sensitive для гоління чутливої шкіри до максимально швидкого Turbo, корисного у випадках жорсткого цейтноту). Вбудований тример, що висувається з тильного боку корпусу, впорається із завданням вирівнювання скронь.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 8 8417s
Усі ціни 6 →Электробритва Braun Series 8 8417s | 9 099 грн. |
Електробритва Braun Series 8 8417s | 16 195 грн. |
Електробритва Braun Series 8 8417S | 13 735 грн. |
Braun Series 8 8417S | 13 400 грн. |
Braun Series 8 8417s | 16 851 грн. |
Braun Series 8 8417S | 14 070 грн. |
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- 8D — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 8 напрямках
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
Модификації Braun Series 8 8417s
Ціни на Braun Series 8 8417s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 8 8413s | від 12 209 грн. | 6 пропозицій | ||
Braun Series 8 8417s | від 9 099 грн. | 6 пропозицій | ||
Braun Series 8 8410s | від 11 720 грн. | 4 пропозиції |