Електробритва Braun Series 9 9325s
Фото 10 |
Braun Series 9 9325s сірий чорний |
|
Одна з флагманських моделей сіткових електричних бритв Braun з акумуляторним живленням. Позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2019 року. Призначена для вимогливих користувачів, що віддають перевагу електричні бритвені системи преміумкласу, що забезпечують бездоганно гладке і комфортне сухе або вологе гоління Wet&Dry (з піною або гелем). Електробритва Braun Series 9 9325s оснащена фірмовою бритвеною головкою 10D Flex, здатної здійснювати рухи в 10-и напрямках.
Функція фіксації MultiHeadLock дозволяє надійно закріпити рухому головку в одному з п'яти положень для точного гоління таких важкодоступних ділянок, як лінія підборіддя і носогубна складка. . Бриюча система складається з 4-х індивідуально підвішених основних елементів: двох сіток Opti-Foil, тримера HyperLift&Cut для прилеглих волосків (покритий зносостійким шаром нітриду титану) і тримера Direct&Cut. Обладнана висувним тримером для вирівнювання скронь, вусів або бороди. Покращений LED-дисплей проінформує про рівень заряду, необхідність очищення і стан блокування головки. Вбудований акумулятор підвищеної ємності забезпечує до 60 хв автономної роботи.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 9 9325s
Усі ціни 8 →Електробритва чоловіча Braun Series 9 9325 WetDry (9325s) | 11 550 грн. |
Електробритва чоловіча Braun Series 9 9325 Wet&Dry (9325s) | 11 000 грн. |
Braun Series 9 9325 Wet&Dry (9325s) фр-071671 | 12 660 грн. |
Електробритва Braun Series 9 9325S | 11 890 грн. |
Braun Series 9 9325 Wet&Dry (9325s) ФР-071671 | 13 099 грн. |
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
Модификації Braun Series 9 9325s
Ціни на Braun Series 9 9325s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 9 9325s | від 11 000 грн. | 8 пропозицій | ||
Braun Series 9 9340s | від 10 680 грн. | 4 пропозиції |