Електробритва Braun Series 9 9360cc
Відео 4Фото 35 | Очікується у продажу 15 799 грн. Тип: сіткова; Гоління: вологе та сухе; Захист від вологи; вбудований тример; Голівок / сіток (шт): 5; Кількість зрізів (зрізів/хв): 40000; автовизначення щетини; плаваюча головка; станція самоочищення; футляр; додатково: чистячий картридж; Час роботи (хв): 60; Час зарядки (год): 1; Індикатор рівня заряду |
Braun Series 9 9360cc |
|
Титанове покриття головного різального елемента бритви
Що вибрати для гоління та стрижки бороди?Короткий гід за багатим асортиментом приладів для чоловічого гоління та стайлінгу
Електробритви Braun: особливості серій та розшифрування маркуванняЯк розібратися в складній ієрархії позначень різних серій електробритв Braun
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості електробритви Braun Series 9 9360cc:
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
Модификації Braun Series 9 9360cc
Ціни на Braun Series 9 9360cc |
---|---|---|---|---|
Braun Series 9 9375cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9370cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9365cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція | ||
Braun Series 9 9376cc | від 13 499 грн. | 1 пропозиція |