Електробритва Braun Series 9 Pro 9415s
Відео 4Фото 18 |
Braun Series 9 Pro 9415s |
|
Одна з топових моделей високотехнологічних сіткових електричних бритв з повним вологозахистом, зручною плаваючою головкою, інформативним дисплеєм Pro Display та інноваційною технологією SyncroSonic, яка автоматично адаптує механізм до щільності та густоти щетини, що збридається. Належить до флагманських моделей 2022 року, позиціонується як продукт верхньої цінової категорії, орієнтований на найвибагливіших користувачів, які віддають перевагу преміальним сітковим бритвам для швидкого сухого і максимально комфортного вологого гоління (в т.ч.
із застосуванням звичних пом'якшувальних засобів у вигляді піни, гелю). Бритва Braun Series 9 Pro 9415s обладнана інноваційною плаваючою головкою ProHead, яка може здійснювати плаваючі рухи в 10 напрямках і складається з 5 елементів (дві сітки Opti-Foil збриваючі волоски 0,05 мм, тример HyperLift&Cut зі зносостійким&tut). Цей комплекс ефективно зрізає щетину будь-якої висоти та жорсткості, у тому числі волоски, що прилягають до шкіри, і однаково успішно справляються як одноденною, так і з тижневою щетиною. Завдяки помірній вазі та хорошій автономності підійде для чоловіків, які часто здійснюють поїздки, подорожі та відрядження. Інтегрований акумулятор накопичує енергію, якої вистачить на 60 хв активної автономної роботи. Комплектується зарядною підставкою та дорожнім футляром.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun Series 9 Pro 9415s
Електробритва чоловіча Braun Series 9 Pro 9415s | 18 000 грн. |
Електробритва Braun Series 9 Pro 9415S | 22 140 грн. |
Braun Series 9 Pro 9415S | 21 600 грн. |
Braun Series 9 Pro 9415s | 21 197 грн. |
Braun Series 9 Pro 9415S | 22 680 грн. |
- AutoSense - ультразвукова технологія перевірять 160 разів на хвилину густоту щетини і адаптує потужність бритви
- Pro Display — при заряді акумулятора менше 10 хвилин на дисплеї починають відображатися хвилини роботи
- 10D Flex — рухливі різальні елементи на поворотній головці в 10 напрямках
- Precision Head lock — блокування головки бритви в 5 положеннях
- Швидка зарядка для одного гоління за 5 хвилин
Модификації Braun Series 9 Pro 9415s
Ціни на Braun Series 9 Pro 9415s |
---|---|---|---|---|
Braun Series 9 Pro 9419s | від 11 487 грн. | 6 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9417s | від 11 760 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9415s | від 18 000 грн. | 5 пропозицій | ||
Braun Series 9 Pro 9410s | від 11 200 грн. | 4 пропозиції | ||
Braun Series 9 Pro 9420s | від 11 256 грн. | 4 пропозиції |