Електробритва Braun Series X XT5100
Відео 1Фото 5 |
Braun Series X XT5100 |
|
Довжина стрижки 0 – 5 мм. У комплекті гребені для обличчя (1 мм, 2 мм, 3 мм, 5 мм), гребінь для тіла SkinGuard (0 мм).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Braun Series X XT5100
Усі ціни 35 →Тример Braun XT 5100 XT5100 | 1 567 грн. |
Тример для тіла Braun Series X XT5100 | 1 499 грн. |
Тример Braun XT5100 | 1 599 грн. |
Триммер Braun XT5100 Series X Wet & Dry 81753429 | 1 599 грн. |
Тример універсальний Braun XT5100 | 2 000 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →