Епілятор Braun Silk-epil 9 100 Years (MBSES 9 Max)
Відео 6Фото 9 |
Закрити
Шапка
Braun Silk-epil 9 100 Years |
|
У епілятор передбачений датчик тиску SensoSmart.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Braun Silk-epil 9Порівняти в таблиці →
від 3 775 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 3 861 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, масажер, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 3 699 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 4 199 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 8 199 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 3 327 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 3 400 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 6 699 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 3 749 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 4 299 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 11 152 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 21 115 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 4 862 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 12 464 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв
від 7 831 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, мережа/акумулятор, до 50 хв
від 7 496 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 5 799 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 6 355 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
від 14 883 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, акумулятор, до 50 хв
від 5 822 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
Відеоогляди
КАК Я ДОБИЛАСЬ ИДЕАЛЬНО ГЛАДКОЙ КОЖИ? ОБЗОР + ОТЗЫВ НА НОВЫЙ ЭПИЛЯТОР ОТ BRAUN: SILK EPIL 9
30 квітня 20219 606 переглядів
Распаковка BRAUN Silk epil 9 SES 9/980 SensoSmart
14 травня 20195 996 переглядів
Распаковка - Эпилятор Braun Silk-Epil 9 SensoSmart 9-710
10 липня 20202 356 переглядів
Распаковка BRAUN Silk epil 9 SES 9/870 SensoSmart
14 травня 20192 133 перегляда
Epilaator Silk-épil 9 SensoSmart - Unboxing
4 листопада 2021915 переглядів
L'épilateur SILK epil 9 de BRAUN,la meilleure méthode d'épilation ( gain-jeux concours Instagram)
6 серпня 202112 573 перегляда
Додаткові функції і можливості епілятора Braun Silk-epil 9 100 Years:
- Збільшені пінцети Micro-Grip tweezers
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 5 199 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, охолоджуюча, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 4 800 грн.
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
від 6 299 грн.
пінцетний епілятор, насадки: для новаків, сіткова бритва, гребінь, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
пінцетний епілятор, насадки: точкова, для новаків, сіткова бритва, епіляція брів, гребінь, пілінг для обличчя, масажер, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 50 хв
дисковий епілятор, насадки: точкова, сіткова бритва, тример, гребінь, пілінг для обличчя, для огрубілої шкіри, для розгладження, волога епіляція, підсвічування, акумулятор, до 40 хв