Праска Braun TexStyle 3 SI 3054
Фото 3 |
Braun TexStyle 3 SI 3054 |
|
Цілком класична модель побутового праски, представлена на ринку в рамках лінійки TexStyle 3 від популярного німецького бренду Braun. Легке ковзання і висока ефективність розгладження забезпечуються завдяки керамічної підошві з покриттям FreeGlide 3D SuperCeramic. За рахунок нестандартного розташування отворів, пар максимально рівномірно розподіляється у тканини і забезпечує більш ефективне проницание в структуру.
Потужність подачі пари в стандартному режимі становить 45 г/хв, а для того, щоб впоратися з найскладнішими завданнями, передбачена функція парового удару потужністю 180 г/хв. Праска Braun TexStyle 3 SI 3054 оснащений досить великим, як для побутових моделей, резервуаром для води об'ємом 270 мл Завдяки цьому користувач може впоратися з великим об'ємом речей без необхідності перериватися на наповнення контейнера.
Підтримка можливості вертикального відпарювання дозволяє розгладжувати складки на одязі, не знімаючи її з вішалки. Протикрапельна система запобігає протікання води через отвори на підошві, що може привести до утворення плям або розводів. Спеціальна система самоочищення під впливом гарячої пари «самостійно» усуває накип, завдяки чому праска не забивається і довгий час зберігає високу працездатність.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Braun 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Braun.
Купити Braun TexStyle 3 SI 3054
Усі ціни 39 →Утюг Braun SI 3054 GY | 1 636 грн. |
Праска Braun SI 3054 | 1 699 грн. |
BRAUN TEXSTYLE 3 SI 3054 GY | 1 759 грн. |
Праска з парою Braun TexStyle 3 SI 3054 GY | 1 943 грн. |
Праска Braun SI 3054 GY біло-сіра | 1 699 грн. |