Душова кабіна Bravo Drawa 90 90x90 кутова
Bravo Drawa 90 |
|
В комплекті силіконові магнітні ущільнювачі, які встановлюються на краях дверей
Може продаватися без піддону
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Drawa 90 90x90 кутова
Усі ціни 21 →Душова кабіна Bravo Drawa 90B 90x90 (Профіль - чорний, скло - прозоре) | 9 731 грн. |
Душова кабіна кутова Bravo Drawa 90х90х195 чорний 4032025841 | 9 731 грн. |
Bravo Душова кабіна Bravo DRAWA 90B.Mosaic | 7 784 грн. |
Bravo DRAWA 90 B.Line | 9 731 грн. |
Душова кабіна BRAVO DRAWA 90B.Line 000020449 | 9 731 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →