Душовий бокс Bravo Obra 120x80 права (GSD-H120BR)
Bravo Obra 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Obra 120x80 права
Усі ціни 11 →BRAVO GSD-H120BR | 20 034 грн. |
Душова кабіна Bravo Obra H120Br хром 120х80х215 4032025864 | 17 778 грн. |
Bravo Душовий бокс Bravo OBRA H120BR | 16 627 грн. |
BRAVO GSD-H120BR | 19 246 грн. |
Душовий бокс BRAVO OBRA H120BR (3уп.) 9694900304190448 | 20 034 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bravo Obra
Ціни на Bravo Obra |
---|---|---|---|---|
Bravo Obra 120x80 ліва | від 16 627 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Obra 120x80 права | від 16 627 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →