Душовий бокс Bravo Rega 120x80 ліва (GSD-L120BL)
Bravo Rega 120x80 ліва 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Rega 120x80 ліва
Усі ціни 11 →Гідромасажний бокс Bravo Rega L120BL 120x80 (Профіль - сатин, скло - прозо | 19 748 грн. |
BRAVO GSD-L120BL | 19 748 грн. |
Душовий бокс Bravo Rega L120BL 215х80х120 см 080320241613 | 17 378 грн. |
Bravo Душовий бокс Bravo REGA L120BL | 15 797 грн. |
BRAVO GSD-L120BL | 15 798 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Bravo Rega
Ціни на Bravo Rega |
---|---|---|---|---|
Bravo Rega 120x80 ліва | від 15 797 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Rega 120x80 права | від 16 401 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →