Душовий бокс Bravo Rega 120x80 права (GSD-L120BR)
Bravo Rega 120x80 права 120x80 ліва 120x80 права |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bravo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bravo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bravo Rega 120x80 права
Усі ціни 10 →Душовий бокс Bravo Rega L120BR 215х80х120 см 080320241614 | 17 276 грн. |
Bravo Душовий бокс Bravo REGA L120BR | 16 401 грн. |
BRAVO GSD-L120BR | 19 551 грн. |
Душовий бокс Bravo REGA L120BR | 19 748 грн. |
Душовий бокс BRAVO REGA L120BR (3уп.) 9694900304190446 | 19 748 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Bravo Rega
Ціни на Bravo Rega |
---|---|---|---|---|
Bravo Rega 120x80 ліва | від 15 797 грн. | 12 пропозицій | ||
Bravo Rega 120x80 права | від 16 401 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →