Розумна розетка Brennenstuhl Comfort-Line 3x IP20 (1507040)
Відео 1Фото 11 |
Brennenstuhl Comfort-Line 3x IP20 |
|
Комплект з 3 розеток, які управляються 4-канальним пультом на частоті 433,92 МГц, в радіусі 25 м, і батарейки 3 (CR2032).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brennenstuhl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brennenstuhl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brennenstuhl Comfort-Line 3x IP20
Розетка з пультом дистанційного керування Brennenstuhl Comfort-Line 3шт, I | 1 548 грн. |
Набір розеток Brennenstuhl Comfort-Line з ДК 1 розетка 3 шт (1507040) | 1 548 грн. |
Набір розеток Brennenstuhl Comfort-Line з Дистанційним керуванням, 3 шт. в | 1 548 грн. |
Відмінний девайс, який допоможе вам вирішити багато складних завдань, полегшити і зробити зручним ваше життя. Я, наприклад, за допомогою такої радіорозетки та пульта, бочки 500 л, зворотного клапана, дренажного насоса та проточного водонагрівача 3.5 кВт організував гарячий душ у себе на дачі. Відмінна якість матеріалів та виконання. У найменуванні є 16А, але насправді потужність пристроїв, що підключаються до розетки обмежується 1000 Вт. Хоча мені для дренажного насоса 320 Вт цього вистачає. |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →