Бінокль BRESSER Spezial-Saturn 20x60 (1552060)
Відео 2Фото 4 |
BRESSER Spezial-Saturn 20x60
Кратність збільшення:20 x
Діаметр об'єктива:60 мм
Поле зору на 1 км:52 м
Фокусування:центральне
Призма:Porro, BaK-4
Вага:1140 г
Універсальний бінокль із 20-кратним збільшенням. Підходить для спостереження за віддаленими об'єктами чи нічним небом. Оптична система виготовлена із застосуванням барієвого скла (BaK-4). На всіх лінзах та призмах є багатошарове покриття, яке пропускає максимальну кількість світла. Висувні наочники дозволяють користуватися біноклем в окулярах або без них, а діоптрична корекція забезпечує комфорт для людей з короткозорістю або далекозорістю. Корпус бінокля BRESSER Spezial-Saturn 20x60 виготовлений з гумового полікарбонату. У ньому є кріплення для встановлення на штатив. До приладу додається чохол для зберігання та перенесення.
Всі характеристики
Характеристики Spezial-Saturn 20x60
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BRESSER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BRESSER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BRESSER Spezial-Saturn 20x60
Усі ціни 6 →Бінокль Bresser Spezial-Saturn 20x60 (1552060) | 6 400 грн. |
Bresser Spezial-Saturn 20x60 (1552060) 25079-09 | 6 599 грн. |
Бінокль Bresser Spezial-Saturn 20x60 (1552060) 914386 | 6 599 грн. |
Бінокль Bresser Spezial-Saturn 20x60 (1552060) | 6 599 грн. |
Бінокль Bresser Spezial-Saturn 20x60 | 6 599 грн. |
Бiнокль Bresser Spezial-Saturn 20x60 + адаптер для штатива | 6 599 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →