Ксенон Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs (85225C)
Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs
Лампа Brevia ксенонова D2R 5000K 85V 35W PK32d-3 (85225c) 85225c-Brevia | 494 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2R 5000K (85225C) | 600 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2R 5000K 85V 35W 1шт 85225c | 494 грн. |
Ксенонова лампа BREVIA D2R 5000K 85225C | 472 грн. |
Лампочка ксенонова D2R P32d-3 85V-35Вт (Brevia) (5000K) 85225c | 567 грн. |
Модификації Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs
Ціни на Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs |
---|---|---|---|---|
Brevia Xenon D2R 5000K 1pcs | від 472 грн. | 5 пропозицій | ||
Brevia Xenon D2R 5000K 2pcs | від 507 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →