Ксенон Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs (85214)
Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs 1 шт2 шт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Brevia 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Brevia.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs
BREVIA 85214MP | 402 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2S 4300K Max Power +50 (85214MP) | 552 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2S +50 4300K 85V 35W 1шт 85214MP | 453 грн. |
Ксенонова лампа Brevia D2S 4300K 1шт Max Power +50 (85214MP) | 438 грн. |
Лампочка ксенонова D2S P32d-2 85V-35Вт (Brevia) (4300K +50) 85214MP | 516 грн. |
Модификації Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs
Ціни на Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs |
---|---|---|---|---|
Brevia Xenon D2S 4300K 1pcs | від 354 грн. | 5 пропозицій | ||
Brevia Xenon D2S 4300K 2pcs | від 402 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →