Кавоварка Breville Prima Latte III VCF146X графіт
Відео 2Фото 5 |
Breville Prima Latte III VCF146X графіт графіт червоний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Breville 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Breville.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Breville Prima Latte III VCF146X графіт
Усі ціни 7 →Ріжкова кавоварка еспресо Breville Prima Latte III VCF146X | 12 002 грн. |
Breville Prima Latte III szary VCF146X | 10 360 грн. |
Breville Prima Latte III VCF146X | 11 029 грн. |
Breville Prima Latte III szary VCF146X | 10 878 грн. |
Ріжкова кавоварка еспресо Breville Prima Latte III VCF146X | 12 012 грн. |
Рожковая кофеварка эспрессо Breville Prima Latte III VCF146X | 12 008 грн. |
Breville Prima Latte III VCF146X | 11 298 грн. |
Відеоогляди
Модификації Breville Prima Latte III VCF146X
Ціни на Breville Prima Latte III VCF146X |
---|---|---|---|---|
Breville Prima Latte III VCF146X графіт | від 10 360 грн. | 7 пропозицій | ||
Breville Prima Latte III VCF147X червоний | від 10 320 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →