Мотошина Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 -18 66P
Відео 25Фото 15 | Очікується у продажу 7 815 грн. Призначення: adventure; Рекомендована вісь: задня (Rear); Ширина (мм): 130; Профіль (%): 80; Посадковий діаметр ("): 18; Індекс швидкості: P; |
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 -18 66P
Ціни на Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 -18 66P |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 2.75 -21 45P | від 3 645 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 3 R21 51P | від 3 864 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 4 R18 64P | від 4 472 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 4.6 R18 63P | від 4 978 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 80/100 R21 51P | від 4 228 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 90/90 -21 54H | від 6 075 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 90/90 -21 54Q | від 5 599 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 90/100 R19 55P | від 3 864 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 100/90 -18 56P | від 4 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 100/90 R18 56P | від 5 962 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 100/90 R19 57Q | від 5 582 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 110/80 -19 59Q | від 5 563 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 110/80 R19 59Q | від 5 599 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/70 -19 60Q | від 5 420 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/70 R19 60Q | від 5 626 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/80 R18 62P | від 4 957 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/90 R16 63P | від 4 957 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/90 R17 64P | від 5 090 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 120/90 R18 65P | від 5 626 грн. | 4 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 R17 65P | від 5 817 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 R17 65Q | від 6 094 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 130/80 R18 66P | від 5 481 грн. | 6 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 140/80 R17 69Q | від 4 380 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 150/70 -17 69Q | від 9 405 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 150/70 R17 69Q | від 4 527 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 150/70 R18 70Q | від 8 460 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 170/60 -17 72Q | від 7 194 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlax AdventureCross AX41 170/60 R17 72Q | від 7 633 грн. | 3 пропозиції |