Мотошина Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P
Відео 5Фото 13 | 5 465 грн. Купити! Покришка Bridgestone BATTLECROSS E50 120/90-18 65P TT (2839564)Маркетплейс: Rozetka.ua Тру байкерЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P
Ціни на Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Battlecross E50 90/90 -21 54P | від 3 178 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 90/90 R21 54P | від 3 329 грн. | 3 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 -18 65P | від 5 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 R18 65M | від 3 208 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 120/90 R18 65P | від 4 082 грн. | 2 пропозиції | ||
Bridgestone Battlecross E50 140/80 R18 70M | від 5 236 грн. | 5 пропозицій | ||
Bridgestone Battlecross E50 140/80 R18 70P | від 4 228 грн. | 4 пропозиції |