Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M
Фото 4 | 14 422 грн. Купити! Шини Bridgestone Duravis R-Steer 002 (рулевая) 225/75 R17,5 129/127MShiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M
Ціни на Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
Bridgestone Duravis R-Steer 002 225/75 R17.5 129M | від 14 422 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Duravis R-Steer 002 235/75 R17.5 132M | від 15 912 грн. | 1 пропозиція | ||
Bridgestone Duravis R-Steer 002 245/70 R17.5 136M | від 17 095 грн. | 1 пропозиція |