Вантажна шина Bridgestone Duravis R-Trailer 002 385/65 R22.5 160K
Фото 3 |
Виберіть розмір вантажної шини
Bridgestone Duravis R-Trailer 002 385/65 R22.5 160K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bridgestone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bridgestone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bridgestone Duravis R-Trailer 002 385/65 R22.5 160K
Bridgestone Duravis R-Trailer 002 (прицепная) 385/65 R22.5 160/158K | 20 043 грн. |
Bridgestone Duravis R-Trailer 002 (прицепная) 385/65 R22.5 160K 20PR | 19 498 грн. |
Bridgestone Duravis R-Trailer 002 причіпна причіпна (385/65R22,5 160/158K) | 19 948 грн. |